poniedziałek, 28 czerwca 2010

Udane pożegnanie

Prawdziwego kibica nic nie cieszy bardziej, niż zwycięstwo ukochanego zespołu w pojedynku derbowym. Zawodnicy Orła pięknie pożegnali się z IV ligą pokonując lokalnego rywala – Czarnych Pruszcz Gdański 3:1. Do przerwy prowadziliśmy już 2:0 po golach Piotrowskiego i Lagi. W 62 minucie goście zdobyli kontaktową bramkę. W 2 odsłonie w 68 min spotkania w polu karnym sfaulowany został Dziengielewicz, zawodnik Czarnych zobaczył czerwoną kartkę, a sędzia wskazał na „wapno”. Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Piotrowski. W 90 min Piotrowski ustalił wynik spotkania, ale należy wspomnieć, że ten sam zawodnik mógł jeszcze strzelić kilka goli, ale zmarnował wiele dogodnych okazji.

Skład: Leszek Groszek Górski Kobylarz R. Łazarski – Kupcewicz Balcer (70'Kowalczyk) Budziwojski (67'Zieliński) Buraczewski (63'Kobylarz M.) - Laga (65'Dziengielewicz) Piotrowski